SemestrEND

SemestrEND 2017

Termín: středa 10. května 2017

Místo: dvorek mezi budovami G a J

Nadační fond studentů FF MU Vás opět letos zve na skvělí multižánrový festival k příležitosti ukončení akademického roku!

 

alt= "kokosy a na nich havajsky muz"

SemestrEND 2016

Místo: areál FF MU Arne Nováka 1

Nadační fond studentů filozofické fakulty vás opět zve letos na super festival k příležitosti ukončení akademického roku, který se bude konat na dvorku mezi budovami na Arne Nováka!

Na SEMESTR STARTU jsme vyběhli vstříc novým zážitkům, předmětům a zkušenostem, tak teď je čas to pořádně oslavit. Doběhli jsme jako vítězové a začíná party time!

Bude na Vás čekat opět čepované pivo, limonády, jelly shots, grilované maso a hermelíny a k tomu další dobroty od našich prodejců!

A k dobrému jídlu budeme mít spoustu soutěží a budou hrát různé kapely, aby navození letních festivalů bylo uplné. Podrobný program a výběr letošních kapel budeme postupně přidávat, sledujte událost na FB

  

SemestrEND 2015 SemestrEND 2015
Termín: 13. května 2015
Popis akce: SemestrEnd 2015 je tady! Oslavme společně konec semestru a zároveň celého akademického roku! Celá akce se uskuteční na hlavním školním dvorku. Připravujeme pro vás skvělý program! MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!

Další info na facebooku

SemestrEND 2013
Termín: 15. května 2013
Popis akce: měli zde místo stánky studentských spolků a vystupovali zde divadla a akustičtí hudebníci. Od začátku do konce byla jazzová stage v našem Krmítku, kde bylo k dostání také spousta jídla a pití.
Program na dvorku G,J:Drama Mia (one (wo)man show), ÚDIF (divadlo), MAŽORETKY, PUD (Průšovo umělecké-úchylné divadlo), Dotiky (improdivadlo)
Kapely v kavárně Trojka: Dan Vertígo, Up and Down, Disconnexion, Sami za sebe, Divišova čtvrť

FOTOGRAFIE